وضعیت سرویس ها

وضعیت سرویس ها

تاریخ بروزرسانی وضعیت در ایران وضعیت سرویس نام سرویس
1401/09/11 فعال فعال Cisco Anyconnect
1401/09/11 فعال فعال Clavister
1401/09/11 فعال فعال FortiGate
1401/09/11 مسدود فعال OpenVPN
1401/09/11 مسدود فعال L2tp / PPTP

مشکل اتصال دارید ؟

لطفا توضیحات داده شده در بخش زیر را با دقت مطالعه و انجام دهید و در صورتی که از سمت شما به درستی انجام شود براحتی می توانید به سرویس خود متصل شوید.

حل مشکل اتصال در ویندوز

جهت اتصال به سرویس سیسکو در ویندوز ابتدا نسخه فعلی برنامه را که از قبل بروی سیستم خود نصب دارید را پاک و نسخه بهینه شده آن را از بخش راهنمای نصب دانلود و نصب کنید اکنون می توانید با اطلاعات قبل خود به این سرویس متصل شوید.

اگر مشکل اتصال شما در ویندوز حل نشد یا از سرعت راضی نبودید می توانید سرویس جدید فورتی گیت را از بخش راهنمای نصب دانلود و بررسی کنید.

تغییراتی جهت بهبود سرعت در سرور سیسکو هلند داده شده است لطفا بررسی و مقایسه کنید در صورت مثبت بودن تغییرات اطلاع دهید تا در سایر سرورها نیز لحاظ شود

حل مشکل اتصال در اندروید

جهت اتصال به سرویس سیسکو در اندروید ابتدا نسخه فعلی برنامه را که از قبل بروی گوشی خود نصب دارید را پاک و نسخه بهینه شده آن را از بخش راهنمای نصب دانلود و نصب کنید اکنون می توانید با اطلاعات قبل خود به این سرویس متصل شوید.

اگر مشکل اتصال شما در اندروید حل نشد یا از سرعت راضی نبودید می توانید سرویس جدید فورتی گیت را از بخش راهنمای نصب دانلود و بررسی کنید.

حل مشکل اتصال در آیفون و آیپد

در صورت استفاده از اینترنت همراه اول ابتدا سرویس سیسکو را پیشنهاد می کنیم در غیر اینصورت می توانید سرویس جدید کلاویستر را تست و بررسی نمایید.

و در صورت استفاده از اینترنت ایرانسل و وای فای خانگی ابتدا سرویس فورتی گیت را به شما پیشنهاد می کنیم و در صورت عدم اتصال یا رضایت کلاویستر را تست و بررسی نمایید.

جهت قطع نشدن سرویس فورتی گیت در هنگام قفل شدن صفحه گوشی توضیحات جدید به آموزش این سرویس در آیفون اضافه شد مجدد آموزش و مطالعه نمایید برای اندروید نیز فایل نصب جدید تا فردا بروی سایت قرار خواهد گرفت

توجه فرمایید آدرس سرور هر کدام از سرویس های بالا متفاوت است پس لطفا یک آدرس و برندارید کپی کنید توی همه برنامه ها بعد بگید وصل نمیشه مشکل داریم D: لطفا از بخش آدرس سرورها سرور مخصوص هر برنامه را بردارید و وارد کنید تا بدون مشکل متصل شوید

لیست سرورهای بهینه شده

سیسکو / کلاویستر / فورتی گیت

مشاهده آدرس سرورها

حل مشکل اتصال در مک

نسخه قبلی برنامه را پاک و نسخه جدید بهینه شده را از سایت دانلود و نصب نمایید.

این صفحه روزانه با ارایه توضیحات و راهکارهای جدید بروز می شود پیگیری کنید